Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette

  • 120 m²

Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette Cannes cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Marché Gambetta w 1 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament o powierzchni 120 m² może pomieścić do 8 osób.

Ten apartament obejmuje restaurację tarasową, pełnowymiarową kuchnię i w pełni wyposażoną kuchnię, a także widok na morze. Obiekt oferuje 3 łazienki. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Pobliskie atrakcje to Rynek spożywczy Forville Provencal, 25 min pieszo od tego apartamentu oraz Île Sainte-Marguerite - 10 min jazdy samochodem stąd. Pałac Festiwalowy w Cannes znajduje się w bliskiej odległości od obiektu. Popularne atrakcje w pobliżu Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette to La Croisette promenade w odległości 150 metrów. Do przystanku autobusowego Le Marly idzie się tylko 10 min spacerem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette Cannes
3-Br Garden-Level Apartment Near Beach With Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

3-Br Garden-Level Apartment Near Beach With Parking

129 m od nieruchomości
Cannes Croisette Apt Luxe Avec Terrasse & Vue Mer
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cannes Croisette Apt Luxe Avec Terrasse & Vue Mer

226 m od nieruchomości
Croisette Luxury Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Croisette Luxury Apartment

9.0
Wspaniały 1 opinia
277 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Plaża

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Taras
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    Numer licencji06029028929WF
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette akceptuje zwierzęta?
      Niestety Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette posiada kuchnię?
      W Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Superbe Appartement 5 Pieces Sur La Croisette Cannes

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij